Zakopiańska oferta sylwestrowa – jak spędzić dobrze sylwestra w Zakopanem?

Wszechobecny śnieg, zapach grzanego wina, możliwość szusowania na nartach aż do zmroku to atrakcje, które czekają na Ciebie w Zakopanem w okresie zimowym. Miasto ma przygotowanych wiele atrakcji także na sylwestrową noc, a specjalistą w tej dziedzinie jest Restauracja Góralski Browar. Warto w tym roku zrobić sobie tę przyjemność i wybrać się do zimowej stolicy Polski, aby z hukiem świętować Nowy Rok.

Organizacja imprez okolicznościowych – Zakopane jest ekspertem


Jeżeli preferujesz szampańską zabawę, fantastyczne jedzenie oraz spędzanie czasu przy dźwiękach rewelacyjnej muzyki, skorzystaj z oferty restauracyjnej w Zakopanem. Specjalnie skomponowane menu i możliwość spędzenia czasu w przepięknym miejscu to atuty, jakie wyróżniają Góralski Browar. Jest to miejsce, gdzie zakończenie roku przebiegnie w fenomenalnej atmosferze ze znakomitym jedzeniem i możliwością obserwowania niesamowitego widoku na Tatry.

Wybierając się do tak wyjątkowego lokalu, możesz spróbować bardzo dobrego jedzenia w wersji europejskiej lub góralskiej. Góralski Browar oferuje także grzane wina, jak i te w wersji klasycznej. Spędzony tu czas będzie na pewno wyjątkowy, ponieważ restauracja w centrum Zakopanego specjalizuje się w organizacji imprez okolicznościowych oraz profesjonalnej obsłudze gości.

Toast z widokiem na Tatry

Wybierając spędzenie sylwestra w Góralskim Browarze, masz pewność, że spędzisz go w szampańskiej i miłej atmosferze. Kolacja sylwestrowa rozpocznie się o godzinie 20:00, a posiłek będzie składać się ze specjalnie wyselekcjonowanych dań z naszej karty. Podczas pobytu w restauracji o aspekty muzyczne zadba zespół góralski, który z pewnością stworzy regionalną atmosferę. W późniejszych godzinach o muzykę zadba DJ, którego umiejętności za konsolą poniosą wszystkich aż do białego rana. Najważniejszym akcentem imprezy sylwestrowej będzie wzniesienie toastu na panoramicznym tarasie widokowym.

Warianty oferty sylwestrowej w Góralskim Browarze

Mając na uwadze różne preferencje klientów, wprowadziliśmy dwa warianty oferty. Pierwszy wariant Classic obejmuje zagwarantowane miejsce siedzące przy stoliku w jednej z 3 stref Góralskiego Browaru. Do wyboru będzie butelka alkoholu takiego jak wódka Ostoya, nalewka, wiśniówka, cytrynówka, a także wino czerwone oraz białe. Jeśli decydujesz się na wariant classic, zyskujesz całonocny dostęp do strefy Aperol Spiritz na dachu Galerii Krupówki40 oraz kieliszek szampana o północy.

Drugim wariantem jest wariant Premium, w którym istnieje możliwość wyboru stolika w jednej z 3 stref. Oferowane napoje alkoholowe to m.in. wódka, whiskey, wino czerwone oraz białe. Dodatkowo na stoliku zagości napój bezalkoholowy, a także posiłek w postaci przystawki, dania głównego oraz deseru. Dostęp do strefy Aperol Spiritz będzie całonocny, a o północy również oferujemy kieliszek szampana.

Zakopane to zdecydowanie bardzo urokliwe miejsce, dlatego stale przyciąga turystów. Z uwagi na liczne atrakcje sylwestrowe Góralskiego Browaru, warto powitać w nim Nowy Rok i cieszyć się pięknymi widokami, pysznym jedzeniem i wspaniałą atmosferą. Gwarantujemy szampańską zabawę do godziny 4:00. Zapraszamy do dokonywania rezerwacji.

@2024 Góralski Browar