Taras widokowy

Edit Template

Restauracja w Zakopanem

z tarasem widokowym
restauracja na tarasie zakopane

Położona przy osławionych Krupówkach klimatyczna Restauracja Góralski Browar to jedyne miejsce u stóp najwyższego pasma górskiego w Polsce z wyjątkowym tarasem widokowym, utworzonym przy współpracy z marką Aperol. Czy można sobie wyobrazić wspanialszy widok z okna restauracji niż panorama wysokich Tatr po jednej i pasma Gubałówki po drugiej stronie?

Podziwiaj panoramę Tatr z naszego tarasu

W nowoczesnej restauracji w Zakopanem urządzonej z podhalańskim duchem możesz skosztować pysznych tradycyjnych dań góralskich wewnątrz lokalu, jak również na tarasie. Nic tak nie smakuje jak regionalna kuchnia, zwłaszcza gdy można delektować się jej specjałami, spoglądając na tatrzańską panoramę. Nasz taras widokowy to miejsce relaksu, gdzie wypoczniesz po całodniowym zwiedzaniu i przemierzaniu szlaków górskich.

Posiłek na tarasie widokowym Restauracji Góralski Browar to uczta dla oczu i żołądka. Nie ma lepszej lokalizacji, by wykonać sobie selfie z Giewontem w tle!
Zapierający dech w piersiach widok to zasługa wyjątkowej lokalizacji. Góralski Browar usytuowany jest na najwyższym, trzecim piętrze Centrum Handlowego Krupówki 40, położonej u zbiegu ulic Piłsudskiego i Krupówki. Taras widokowy to nowy obowiązkowy punkt na mapie stolicy polskich Tatr!
@2024 Góralski Browar