Informacje ogólne

Edit Template

Restauracja na Krupówkach

Idealna lokalizacja
Góralski Browar
Góralski browar usytuowany jest na trzecim piętrze centrum handlowego krupówki 40, na rogu ulic – krupówki I piłsudskiego. Główny zakopiański deptak to wyjątkowe miejsce W którym pojawia się nawet 1 milion turystów miesięcznie.

Zapierający dech widok

Dzięki lokalizacji na najwyższym piętrze galerii Oferujemy swoim gościom niezapomnianą wizytę na tarasie, z którego roztacza się panoramiczny widok na góry widok na tatry i gubałówkę.
0 km
Morskie Oko
Serce Zakopanego
0 km
Wielka krokiew
Skocznia narciarska
0 km
Widok na Giewont
Bezcenny

Plan powierzchni & liczba miejsc

Kompleks 3 połączonych restauracji. Ponad 1000m² łącznej powierzchni
Łącznie prawie 350 miejsc siedzących
Góralski Browar

Góralski styl

Głównym założeniem było stworzenie miejsca autentycznego, w pełni oddającego charakter Zakopanego i Podhala. We wnętrzach dominuje drewno, kamień i charakterystyczne dla zakopiańskiego stylu motywy.
restauracja Krupówki zakopane

Najwyższy komfort

Pozytywna wizyta w kawiarni to oprócz odczuć wizualnych również komfort. Tworząc browar, zadbaliśmy o najwyższą wygodę naszych gości. Wygodne fotele i sofy, czy przyjemna atmosfera to jedynie niektóre z naszych rozwiązań.
Nagłośnienie
Nowoczesny system dźwięku
Przestrzeń
Miejsce dla 500 osób
Scena artystyczna
Widowiskowa scena

Przemyślany układ restauracji

Na powierzchni ponad 1000m² znajduje się restauracja regionalna – twórczo czerpiąca z podhalańskiej kultury kulinarnej, restauracja leśna – oferująca dania kuchni światowej oraz kawiarnia – z zapierającym dech tarasem widokowym.
deser w Góralskim Browarze

Słodkości w pięknym stylu

Kawiarnia to unikalne miejsce w browarze, ze względu na niepowtarzalny widok oraz przez nieoczywisty charakter wnętrza, które tworzy postarzane drewno połączone z nowoczesnym złotem, białymi kafelkami i dominującym granatem ze skórzanymi dodatkami.
110 miejsc siedzących + 120 miejsc na tarasie
restauracja Krupówki zakopane

Prawie jak w domu

Restauracja leśna to odzwierciedlenie domowego salonu. Ręcznie robione drewniane stoły, lampy z surowego pnia, uroczy drewniany portal kominkowy i niepowtarzalne zapachy unoszące sie z kuchni sprawiają, że goście poczują się jak w domowym zaciszu
122 miejsc siedzących + 80 miejsc na tarasie
restauracja Krupówki zakopane

Góralski klimat

Restauracja regionalna oddaje swojski klimat. Wysoki kamienny kominek i ogromny żyrandol z poroża wprowadzają gości w lokalny styl. Oświetlenie to ręcznie wykonane pasterskie dzwonki. Całość dopełniają ciężkie drewniane stoły i ławy, a na nich góralskie kilimy.
116 miejsc siedzących + 98 miejsc na tarasie

Dostęp dla wszystkich

Udogodnienia
Winda
Ułatwienia dla niepełnosprawnych
Parkiet taneczny
60m² zabawy
Taras widokowy
Selfie z giewontem
Łatwy dostęp do lokalu zapewnia bezpośrednia bliskość krupówek, jak i ulicy piłsudskiego. Pozwala to na operacje logistyczne i transportowe o każdej porze. Dysponujemy również windą, której udźwig wynosi do 2,5 ton.

Przestrzeń 1000m² dowolnej konfiguracji

Chętnie dostosujemy się do potrzeb klienta. Przestrzeń całej restauracji jesteśmy w stanie zagospodarować tak, aby Idealnie spełniała państwa oczekiwania.

Przepyszne posiłki

Z dbałością o szczegóły
Szwedzki stół
Każdy znajdzie coś dla siebie
Finger food
Małe przekąski na szybko
Jesteśmy elastyczni
Kucharze uwielbiają wyzwania
Goście góralskiego browaru mogą skosztować kuchni europejskiej i regionalnej w różnych postaciach. W karcie znajdują się propozycje na śniadanie, lunch, obiad oraz deser. Nie brakuje również szerokiej oferty napojów typu soft oraz opcji alkoholowych.
piwo rzemieślnicze restauracja Zakopanem

Sieć niezwykłych smaków

Oferujemy rzemieślnicze piwa o góralskim charakterze. otwarta metoda fermentacji oraz przedłużone leżakowanie nadają naszym piwom niepowtarzalny smak. piwa dostępne w wyjątkowej butelce z zamknięciem patentowym, tzw. krachli, która dodaje im niecodziennego charakteru.

ŁOWCA ZBÓŻ

Piwo pszeniczne

GÓRALSKI MIÓD

Piwo z naturalnym miodem

WILCZY STRACH

Porter leżakowany 180 dni

WŁADCA LASU

Pszeniczne IPA

NIEDŹWIEDZI LAGER

Jasne pełne

MARYNA

Piwo z sokiem z malin
@2024 Góralski Browar