Restauracja leśna

Edit Template

Restauracja leśna

Dania kuchni światowej w Zakopanem

Wyśmienite niepowtarzalne smaki w nienagannej oprawie to nasza specjalność. W restauracji leśnej serwujemy rozmaite dania typowo europejskie, a więc potrawy z grilla, pierogi, makarony oraz oczywiście rozgrzewające zupy. Polecamy nasze wyjątkowe pizze, szczególnie wersję regionalną z oscypkiem w roli głównej, jak również słynące na całą okolicę burgery z najlepszej jakości wołowiny lub w wydaniu vege. Ta część naszej restauracji w Zakopanem pomieści 122 osoby, a także 80 osób na tarasie.

Regionalna aranżacja z charakterem

Wyjątkowy wystrój restauracji leśnej stanowią przede wszystkim drewniane ręcznie wykonane stoły, kominkowy portal, jak również lampy z surowego pnia. Góralską pasję wyrażamy również poprzez klimatyczną zastawę stołową oraz sposób, w jaki serwujemy każdą z potraw.
Nasz personel dokłada wszelkich starań, aby obsługa gości przebiegała zawsze w miłej i swojskiej atmosferze. Trudno nie odnieść wrażenia, że panująca u nas aura, stanowi niejako odzwierciedlenie zacisza domowego salonu.

Miejsca dla naszych gości rezerwujemy zarówno wewnątrz lokum, jak i na tarasie zewnętrznym. Za sprawą niezwykle spektakularnej panoramy Zakopanego, nasi biesiadnicy mogą zatem nacieszyć u nas nie tylko swoje kubki smakowe, ale i oczy. Nic więc dziwnego, że odwiedzający goście, najczęściej stają się już stałymi bywalcami naszej restauracji w Zakopanem.

@2024 Góralski Browar