Smaki Podhala
Restauracja regionalna w Zakopanem

obrys centrum handlowego

Jedną z naszych sal jest restauracja regionalna, która z pewnością spodoba się poszukiwaczom lokalnych smaków oraz fanom tradycyjnej kuchni. Zasmakuj w regionalnych potrawach oraz piwie rzemieślniczym, a także poczuj klimat Podhala dzięki naszej wyjątkowej aranżacji. Przygotowaliśmy unikalne wnętrze, miejsca z widokiem na Tatry i przemyślane menu, by w ten sposób oddać to, co w Zakopanem najlepsze.

Tradycyjne góralskie potrawy

Kamienny kominek, drewniane ciężkie stoły, ławy zamiast krzeseł, żyrandol zrobiony z poroża oraz ręcznie wykonane ozdoby i góralskie kilimy, a do tego doskonała regionalna kuchnia — tak w jednym zdaniu można opisać restaurację regionalną w Zakopanem. Lokal ten z pewnością zachwyci każdego wystrojem i pozwoli przenieść się w typowo sielski, góralski nastrój. Goście mogą skosztować typowych dla tego regionu moskoli, czyli tradycyjnych placków góralskich z borowikami, znanej i uwielbianej kwaśnicy, jagnięciny czy też oscypków z żurawiną. Na obiad polecamy również karkówkę w naszym piwie, pierogi z bryndzą i obłędnego placka po zbójnicku.

 

Zapraszamy wszystkich strudzonych górskimi wędrówkami chcemy – w lokalu można zjeść pyszne regionalne potrawy i odpocząć, ciesząc się widokiem na Tatry i klimatem Zakopanego. Do dyspozycji naszych gości mamy 116 miejsc siedzących oraz prawie 100 dodatkowych na tarasie.