Parkiet taneczny

Edit Template

Parkiet taneczny

w Góralskim Browarze
Restauracja Góralski Browar

Jeśli szukasz restauracji w Zakopanem, w której można skosztować najlepszej regionalnej kuchni, odprężyć się, patrząc na panoramę Tatr z tarasu widokowego czy poszaleć na dużym parkiecie tanecznym, to świetnie trafiłeś! Góralski Browar to miejsce rozrywki – odwiedź nasz lokal i spróbuj czegoś z naszej szerokiej karty opartej zarówno na lokalnych specjałach, jak i kuchni europejskiej, a także zabaw się w rytm muzyki.

Świetna kuchnia i przednia zabawa
w Restauracji w Zakopanem

Wizyta na Krupówkach nie może obyć się bez dobrego posiłku i zabawy w rytmie góralskiej muzyki. Miejscem, które oferuje to wszystko w pakiecie, jest nasza restauracja. Zakopane i okolice słyną z wielu smakowitych regionalnych potraw.

W menu Góralskiego Browaru znajdziesz mnóstwo pozycji nawiązujących do lokalnej kuchni. Ponadto zamówisz u nas także dania inspirowane kuchniami innych krajów. Oprócz dobrego jedzenia serwujemy też rozmaite alkohole, w tym góralskie browary, których działanie skieruje Cię w stronę naszego ogromnego parkietu. Nasz lokal może pomieścić nawet 500 osób, dzięki czemu jest idealnym miejscem do organizacji różnego rodzaju eventów muzycznych.

Gościliśmy już kilka gwiazd polskiej estrady i planujemy kolejne wydarzenia muzyczne. Jeśli szukasz restauracji, w której zawsze się coś dzieje – musisz zaplanować odwiedziny w Góralskim Browarze. Serdecznie zapraszamy!
@2024 Góralski Browar