Kawiarnia w Góralskim Browarze

obrys centrum handlowego

Uwielbiasz delektować się smakiem kawy, ciasta i pysznego deseru w klimatycznych wnętrzach i wśród pięknych widoków? Bywasz w Zakopanem i chcesz poznać nowe miejsce na mapie kulinarnej, polskiej stolicy gór? Odwiedź kawiarnię w Góralskim Browarze na Krupówkach. Zapraszamy przez cały rok, w każdy dzień tygodnia na chwilę relaksu lub spotkanie ze znajomymi.

Kawiarnia w góralskim stylu

Kawiarnia jest unikalną przestrzenią z niesamowitym widokiem z okien i tarasu. Charakter wnętrza podkreśla postarzane drewno w połączeniu ze złotymi motywami w nowoczesnym stylu. Skórzane dodatki w zestawieniu z białymi kafelkami i granatem wypełniającym przestrzeń dodają całości elegancji.

 

Nasza kawiarnia w Zakopanem jest utrzymana w góralskim stylu, w którym dominuje głównie kamień i drewno. Stylizację uzupełniają charakterystyczne motywy i ornamenty nawiązujące do miejscowej kultury. Pełen komfort zapewniają wygodne fotele i sofy – przygotowaliśmy 110 miejsc siedzących wewnątrz oraz 120 miejsc na tarasie.

Desery tworzone z pasją

Nasze desery i ciasta przygotowywane są na miejscu. Rozsmakuj się w malinowej chmurce, naszej specjalności, którą tworzy beza na kruchym spodzie i malinowa galaretka. Niemniej pyszną propozycją jest czarny las, a także jabłecznik lub tradycyjny sernik. Polecamy włoskie tiramisu i francuski crème brulee z malinami. Do tego wybierz ulubioną aromatyczną kawę lub rozgrzewającą herbatę i oddaj się błogiej przyjemności!