Walentynki w Zakopanem – jak sprawić, by były niezapomniane?

Luty to wymarzony miesiąc, aby wybrać się do Zakopanego. Nie brakuje śniegu, aby poszusować na nartach, jak również okazji do świętowania. Jedną z nich są walentynki, które przypadają na 14 dzień miesiąca. Jak zaplanować czas w zimowej stolicy Polski?

Nie obejdzie się bez dobrego jedzenia

Kolacja w lokalnej restauracji to obowiązkowy element walentynek. Urozmaici randkę, wprawi w znakomity, romantyczny nastrój i pozwoli przeżyć wiele wspaniałych chwil. Restauracja w Zakopanem, która pomoże w pomyślnym zrealizowaniu planu, to z pewnością Góralski Browar. Mieści się na samych Krupówkach, dlatego stanowi idealną bazę do dalszych planów na wieczór.

Restauracja z tarasem widokowym dostarcza zarówno wspaniałych doznań smakowych, jak i wizualnych. Urządzona jest w nowoczesnym stylu góralskim, a przez duże przeszklenia można obserwować zapierającą dech w piersi panoramę Tatr. Czy można wyobrazić sobie lepsze miejsce na romantyczną kolację we dwoje?

Menu dla zakochanych

Ogromny wybór dań kuchni europejskiej oraz regionalnej sprawia, że w Góralskim Browarze każdy znajdzie coś dla siebie. Kolację można zacząć od przystawki, zamawiając m.in. oscypek z grilla czy krewetki z patelni. Na danie główne można wybrać tradycyjny kotlet schabowy, grillowany comber jagnięcy, dania z grilla, pierogi, burgery lub pasty.

W ofercie znajdują się także pizze, urozmaicone przeróżnymi dodatkami oraz sałatki. Każda romantyczna kolacja musi zakończyć się deserem. Co serwuje restauracja w Zakopanem? Pyszny jabłecznik z bitą śmietaną, sernik z rodzynkami, puchar lodów z bitą śmietaną i polewą czekoladową.

Najedzeni do syta możecie realizować dalsze wieczorne plany. Z pewnością będą fantastyczne, jak sama kolacja.

Spacer po Krupówkach na zakończenie udanego wieczoru

Po udanej kolacji, jaką zagwarantuje Góralski Browar, warto wybrać się na dłuższy spacer po zaśnieżonym deptaku Krupówek. Wtuleni w siebie poznacie okolicę i nacieszycie się klimatem górskim. Zadbacie również o ruch, który po solidnym posiłku jest jak najbardziej wskazany. Możecie również udać się na termy, które zagwarantują Wam dużą dawkę relaksu.

@2024 Góralski Browar