Jak spędzić czas w Zakopanem, gdy pogoda nie dopisuje? Zajrzyj do nas!

Krajobraz polskich gór zachwyca niezależnie od pory roku i warunków pogodowych. Wielu z nas planuje spędzenie urlopu w stolicy polskich Tatr, czyli w Zakopanem. To miejsce kusi nie tylko szerokim dostępem do szlaków turystycznych pozwalających na każdym poziomie zaawansowania odkrywać piękno otaczających miasto szczytów. Warto także zajrzeć na najsłynniejszy deptak w południowej części Polski – ulica Krupówki to centrum życia turystycznego Zakopanego. Gdy pogoda nie zachęca do górskich wypraw, czas na poznawanie wyjątkowych miejsc na gastronomicznej mapie. 

Góralski Browar – pyszne piwo i doskonała kuchnia

Dobra Restauracja na Krupówkach? Jeżeli poszukujesz restauracji z klimatem, zachwycającej najwyższym poziomem obsługi, wyśmienitą kuchnią oraz niezwykłym widokiem, zwróć uwagę na Góralski Browar. Tam wyjątkowa atmosfera spotyka się z bogatym menu. W Góralskim Browarze spędzisz leniwe popołudnie przy doskonałych piwach kraftowych, opracowywanych według unikalnie dobranych komponentów, podziwiając malownicze, jedyne takie na Krupówkach widoki. Restauracja widokowa posiada ogromny taras i przestronną strefę wewnętrzną, umożliwiającą korzystanie z niej w każdą pogodę.

Restauracja widokowa Krupówki – kuchnia polska i europejska

Gdy pogoda nie dopisuje możesz korzystać z gościnności górali, wybierając potrawy z grilla, dania kuchni regionalnej (jak moskole z borowikami, placki po zbójnicku), potrawy kuchni europejskiej (pizza, makarony) lub słynne w całym mieście burgery w czterech wariacjach smakowych (w tym vege), podawane z sałatką Colesław i doskonałymi frytkami. Zachwyci Cię wyjątkowy wystrój i – również w niepogodę – gorąca atmosfera, którą dopełnia muzyka grana na żywo. Już od 12.00 skosztujesz specjałów z menu głównego, a jeśli zechcesz przywitać dzień w niezwykłym klimacie urokliwej restauracji widokowej, zajrzyj do niej na śniadanie.

@2024 Góralski Browar