Zorganizuj niezapomniany event w Zakopanem

Jak zorganizować event, który zapisze się w na długo, nie tylko w cyfrowej pamięci aparatu w telefonie, ale przede wszystkim w pamięci uczestników? Tak, by chętnie wracali do cudownych dni w Zakopanem? Lokalizacja, przepyszny catering, niezapomniana muzyka, wszędobylski góralski klimat i ludzie – to sztandarowe elementy niezapomnianego eventu w Zakopanem! Jak go zaplanować? Podpowiadamy!

Lokalizacja w sercu gór

Wybór lokalizacji powinien być pierwszy na Twojej checkliście. Jaka będzie najlepsza? Blisko centrum, w niedalekiej lokalizacji od kultowych miejscówek w Zakopanem takich jak Krupówki oraz w niewielkiej odległości od szlaków górskich.

I tak bez trudu odnajdziesz miejsce szczególne – mieszczące się w samym centrum miasta na Krupówkach, na trzecim piętrze nowoczesnego Centrum Handlowego – Góralski Browar.

Wszędobylski góralski klimat

Wyobraź sobie tylko uczestników, którzy będą mogli podziwiać z tarasu widokowego panoramiczny widok na Tatry. Takie okoliczności przyrody i taki klimat to idealne warunki do tworzenia niezapomnianych eventów! Nie zawiedziesz się też wystrojem wnętrza – dominuje tu drewno, kamień i charakterystyczne motywy zakopiańskie, a wszystko w nowoczesnym wydaniu i pełnym komforcie. Swój idealny event możesz zorganizować na trzech przestronnych i klimatycznych salach z dowolną konfiguracją miejsc i muzyki, możesz zdecydować się zarówno na kameralne spotkanie, jak również na duże wydarzenie – obiekt mieści nawet 500 osób. Do dyspozycji jest parkiet oraz scena, a jednym z największych udogodnień jest możliwość dopasowania

Przepyszna kuchnia

Kuchnia zaczerpnięta jest z regionu, jak i krajów europejskich, w wydaniu lekkim i do syta, więc każdy uczestnik Twojego eventu w Zakopanem znajdzie coś, co jego podniebienie pokocha. Pełna paleta smaków i barw – w dowolnej konfiguracji i porze dnia. Na imprezach szczególnie sprawdzają się wygodne i efektowne finger food, przemyślany szwedzki stół, dania regionalne, a w pamięci uczestników szczególnie zapisują się wyjątkowe piwa rzemieślnicze.

Event w góralskim klimacie w nowoczesnym i elastycznym miejscu z charakterem to przepis na udaną imprezę firmową. Wybierz miejsce w idealnej lokalizacji, gdzie będziesz mógł dowolnie skonfigurować menu i zaadaptować przestrzeń do potrzeb wydarzenia.

@2024 Góralski Browar