Zimowo i nastrojowo – walentynki w Zakopanem!

Luty to pora narciarzy, uczniów i studentów łapiących mroźny oddech pomiędzy semestrami, ale przede wszystkim luty jest miesiącem zakochanych. Gdzie udać się, by spędzić wyjątkowe chwile we dwoje? Zapraszamy na walentynki do Zakopanego, czyli jednego z najbardziej romantycznych miejsc w Polsce, które łączy ze sobą surowe piękno górskich krajobrazów i ciepło dopracowanej góralskiej architektury i sztuki. To miasto, w którym wyjątkowy folklor, kultura i dzikość przyrody pozwalają na celebrację miłości!

Serce Zakopanego

Koniecznie wybierzcie się we dwoje Krupówki – deptak, po którym stąpają nogi nawet miliona turystów miesięcznie. Liczne punkty z pamiątkami, lokale gastronomiczne, usługowe i Góralski Browar – chociaż utrzymany w góralskim klimacie, to jednak spełniający wymagania wszystkich klientów. To restauracja na Krupówkach swym menu i wystrojem łącząca tradycję, elegancję i nowoczesność. Rozsiądźcie się w wygodnych fotelach, delektujcie się daniami regionalnymi i podziwiajcie zastygłe górskie szczyty. Kameralne zakątki dadzą poczucie intymności zakochanej parze. Na tarasie widokowym, z którego rozpościera się krajobraz zaśnieżonych górskich szczytów, nawet zwykła latte będzie miała niepowtarzalny smak i aromat.

Tradycja i nowoczesność

W Góralskim Browarze spróbować można tradycyjnych, regionalnych dań, ale także zdecydować się na ulubioną pizzę czy makaron, napić się kawy i rozkoszować się słodkim deserem. Romantyczny nastrój podkręci nietuzinkowe wnętrze. Oświetlenie z ręcznie wykonanych góralskich dzwonków w asyście oryginalnego żyrandolu z poroża zamieni zwykłą kolację w romantyczne wydarzenie. W tradycyjną aranżację wplecione są nuty nowoczesności w postaci minimalistycznych elementów. Regionalny styl, w którym przeważa drewno, uzupełnia złoto, białe kafelki i zdecydowane granatowe dodatki.

Zakochane Zakopane

Walentynki to szczególny dzień, zachęcający do zatrzymania się, spędzenia czasu inaczej niż na co dzień, zaskoczenia bliskiej osoby. Tę wyjątkową okazję warto spędzić w niemniej wyjątkowym miejscu. A Zakopane to najbardziej romantyczne z górskich miejsc, pełne góralskiego ciepła i naturalnego piękna i miejsc, które trzeba odwiedzić!

@2024 Góralski Browar