Zaręczyny w Zakopanem? Zrób to w oryginalnym stylu!

Zakopane to zdecydowanie wyjątkowe miejsce na mapie Polski. Górski klimat, piękne widoki, przyjaźni ludzie i wyśmienite jedzenie – to wszystko sprawia, że miasto odwiedza wiele par. Co ciekawe, coraz więcej mężczyzn postanawia właśnie w tym miejscu zdecydować się na poważny krok, czyli oświadczyny. Jakie miejsce wybrać, aby mieć pewność, że tę chwilę zapamiętacie na długo? Podpowiadamy!

Oświadczyny w Zakopanem

Planując zaręczyny, warto postawić na efektowne miejsce, w którym można liczyć na chwilę wzruszenia przy pięknych widokach. Dlatego też doskonałym pomysłem są oświadczyny w plenerze, podczas górskiej wędrówki. Wyjątkowe wrażenia można z pewnością uzyskać nad Morskim Okiem, na Giewoncie czy Gubałówce. Jeśli jesteście jako para największymi miłośnikami gór, oświadczyny w jednym z tych miejsc z pewnością będą spełnieniem wszystkich waszych marzeń.  

Dlaczego warto postawić na dobrą restaurację?

Zaręczyny mogą odbyć się również w restauracji – to doskonały sposób na zaplanowanie fantastycznej niespodzianki dla ukochanej, przy pomocy fachowej obsługi lokalu. Oryginalnym pomysłem będzie wybór restauracji z widokiem na Tatry – właśnie takie miejsce stanowi Góralski Browar. Oprócz wyśmienitych dań czeka na Was wyjątkowy taras widokowy, który będzie odpowiednim miejscem na zaręczyny. Jest to również doskonała sceneria do zdjęć, dzięki czemu upamiętnicie tę chwilę na lata. W lokalu panuje fantastyczna atmosfera – wszystko to za sprawą pysznej, góralskiej kuchni, wykwalifikowanej obsługi oraz stylu, w którym urządzono wnętrza.

W karcie dań znajdziecie naprawdę wiele propozycji – od tradycyjnej kuchni podhalańskiej aż po najbardziej tradycyjne dania z kuchni europejskiej, takie jak pizze czy makarony. Dzięki temu oboje wybierzecie danie idealnie dostosowane do osobistych preferencji smakowych. Najlepszym rozwiązaniem w przypadku zaręczyn będzie kolacja, zwieńczona doskonałym deserem. Wybór Góralskiego Browaru – restauracji w Zakopanem – z pewnością sprawi, że chwila zaręczyn będzie niezwykle wyjątkowa i romantyczna.  

@2024 Góralski Browar