Wakacje ze znajomymi. Gdzie rozerwać się w Zakopanem?

Wyjazd do Zakopanego jest świetnym pomysłem na spędzenie czasu wraz ze znajomymi. Jest tu wiele pięknych, efektownych i urzekających miejsc, które warto odwiedzić i można dogodnie zaplanować kilkudniowy urlop. Nie brakuje atrakcji także na samych Krupówkach, bardzo dobrej bazy noclegowej oraz zróżnicowanej oferty gastronomicznej.

Tatrzański klimat budują knajpy na Krupówkach

Zakopane jest wyjątkowym miastem na mapie Polski. Turyści przyjeżdżają tu, aby wędrować po szlakach górskich, ale także aby zasmakować fantastycznego jedzenia na Krupówkach. Jedną z restauracji, które musisz odwiedzić wraz ze znajomymi, jest Góralski Browar. Przede wszystkim skosztujesz tu wyjątkowych dań typowych dla tego regionu. Do tego dochodzi klimatyczny taras widokowy, z którego rozpościera się przepiękny widok na Tatry. W pogodne dni panorama jest naprawdę imponująca!

Góralski Browar to także fantastyczne miejsce, w którym wypiekana jest najlepsza pizza w Zakopanem. Dostępne są klasyczne wersje takie, jak Margarita, Vege czy Salamin, a także w stylu góralskim czyli Zbójnicka. Wyjście na pizzę i piwo to zawsze dobry pomysł na spędzenie wieczoru!

Muzyka na żywo w Góralskim Browarze

Jesteście złaknieni fantastycznych brzmień na żywo? Odwiedzając Góralski Browar macie okazję uczestniczyć w kolacji z muzyką na żywo, która świetnie buduje atmosferę i sprzyja towarzyskim spotkaniom.

Letni chill w Góralskim Browarze na tarasie Aperol Spritiz

Taras widokowy w restauracji to iście imprezowa miejscówka idealna na luźne spotkanie w gronie znajomych. Taras stworzony jest w wakacyjnym klimacie Aperol Spritz. Uwielbiany przez wielu napój alkoholowy podkreśli luźny charakter miejsca, a także zapewni idealne spędzenie wolnego popołudnia. W gronie przyjaciół Aperol smakuje jeszcze lepiej, i to z tak fantastycznymi widokami! Nie sposób sobie go odmówić, siedząc w trakcie pięknej pogody na tarasie restauracji.

@2024 Góralski Browar