Wakacje z dzieckiem – dlaczego Zakopane?

Krótkie, jak i dłuższe wakacje w Zakopanem to fantastyczny pomysł na wyprawę z dzieckiem. Dostępnych jest tu wiele łagodnych szlaków, tras spacerowych, jak i atrakcji. W dodatku baza gastronomiczna jest niezwykle rozbudowana.

Jakie miejsca w Zakopanem warto odwiedzić wraz z dzieckiem?

Miejsc do spacerowania, jak i łagodnych szlaków górskich w Zakopanem nie brakuje. Same Krupówki i prowadzące do nich wąskie uliczki gwarantują ciekawe miejsca do spacerów. Z dzieckiem możesz wybrać się także nad Morskie Oko, wyjechać kolejką na Gubałówkę czy Kasprowy Wierch. Obowiązkowym punktem jest także spacer z Krupówek pod Wielką Krokiew. Warto wyjechać na skocznię i podziwiać piękną okolicę.

Atrakcje dla dzieci przy Krupówkach

W centrum Zakopanego znajduje się Centrum Rozrywki Letnia Zabawa. Jeżeli właśnie w miesiącach letnich wybierasz się do polskiej stolicy gór, dzieci będą mogły się tutaj wyszaleć skacząc, ślizgając się, pływając i biegając. Najmłodsi na pewno będą zachwyceni czasem spędzonym na kolorowych dmuchańcach czy w basenach z kulkami.

Restauracja na Krupówkach z fantastycznym jedzeniem dla całej rodziny

Ciepły posiłek zjedzony w spokojnej restauracji, w dodatku z pięknym widokiem na góry, to kwintesencja wypoczynku wakacyjnego. Restauracja w Zakopanem, która ma do zaoferowania dania dla całej rodziny, to Góralski Browar – miejsce, które doceni każdy rodzic.

W menu znajdują się dania dla dzieci, takie jak:

  • pancake z owocami,
  • penne z sosem pomidorowym i grana padano,
  • kurczak w panierce w zestawie z frytkami i surówką z marchewki,
  • pizza margarita,
  • pierogi z truskawkami lub jagodami.

Rodzice mogą tu zjeść wiele fantastycznych dań, takich jak burgery, dania z grilla, pizze czy pasty. Wybór propozycji typowo góralskich, jak i nieco bardziej nowoczesnych jest szeroki, dlatego każdy znajdzie pyszne danie dla siebie. Wspólny posiłek z całą rodziną w Góralskim Browarze z pewnością będzie udany.

@2024 Góralski Browar