Powitaj dzień w Zakopanem smacznym śniadaniem!

Gdzie zjeść smaczne i syte śniadanie w Zakopanem? Które miejsca mają najkorzystniejszą ofertę dla dzieci i dorosłych? Skorzystaj z propozycji Góralskiego Browar, a na pewno wspaniale rozpoczniesz nowy dzień.

Śniadania są specjalnością Góralskiego Browaru, który znajdziecie na Krupówkach. Są serwowane codziennie od 10 do 11:45. Wyróżniają się różnorodnymi składnikami, z których powstają zarówno warianty na słono, jak i słodko, jak kto woli. Wszystkie posiłki są świeże i smaczne.

Góralski Browar – restauracja – śniadania – Zakopane

Jeżeli chcesz zjeść naprawdę dobre śniadanie, zajrzyj na Krupówki, a konkretnie do Góralskiego Browaru. Jest to restauracja z fantastycznym widokiem na Tatry, co wyróżnia ją spośród pozostałych lokali w Zakopanem. Oryginalny, góralski wystrój restauracji, z elementami nowoczesności sprawia, że każdy poczuje się tu naprawdę dobrze.

Uśmiechnięta i życzliwa obsługa zaproponuje wspaniałe śniadania, które wprawią Cię w dobry humor na resztę dnia. Co możesz zjeść?

  • Jajka w trzech różnych postaciach: jajecznica na maśle, jajecznica na maśle z dodatkami, góralski omlet.
  • Croissanty: z jajkiem, boczkiem i sałatką; z wędzonym łososiem i sałatką.
  • Burger śniadaniowy.
  • Góralskie śniadanie: kiełbaska, boczek, 3 sadzone jajka, bundz, bryndza, oscypek, masło, swojski chleb.
  • Pizza śniadaniowa 32 cm.
  • Pancake z owocami.

Poranna propozycja Góralskiego Browaru prezentuje się naprawdę imponująco. Można nasycić się wysokiej jakości składnikami tworzącymi wyjątkowe dania w wersji słodkiej oraz wytrawnej.

Smaczne i syte śniadania – Zakopane Krupówki

Syte śniadania, które oferuje Góralski Browar, docenią zarówno dzieci, jak i dorośli. Różnorodność propozycji sprawia, że w ofercie znajdą coś dla siebie zwolennicy tradycyjnych, jak i nowoczesnych śniadań lub wariantów rodem z innych krajów.

Brzmi smacznie, prawda? W Góralskim Browarze zawsze tak jest, o każdej porze dnia. Starannie wyselekcjonowana oferta gastronomiczna gwarantuje same pozytywne doznania smakowe.

@2024 Góralski Browar