Początek kalendarzowego lata – idealna okazja do odwiedzenia Zakopanego

Choć Zakopane jest nazywane zimową stolicą Polski, jest doskonałym kierunkiem wypoczynku o każdej porze roku. Planując urlop na początku kalendarzowego lata, warto więc wybrać się właśnie tutaj. Na turystów czekają malownicze widoki, przyjaźni górale i doskonała, lokalna kuchnia pełna smaków, aromatów i świeżych produktów.

Serce Zakopanego jest na Krupówkach

Spacer po Krupówkach to obowiązkowy element zwiedzania Zakopanego. Bez względu na to, czy planujesz wędrówki po górach, rowerowe eskapady czy relaksacyjny pobyt w którymś z hoteli SPA, pierwsze kroki warto skierować na najsłynniejszy zakopiański deptak. Na odcinku ponad jednego kilometra można znaleźć sklepiki z pamiątkami, stoiska z przekąskami, a także całe mnóstwo restauracji, w których można skosztować słynnych dań góralskiej kuchni. Wybór lokali na Krupówkach jest ogromny, jednak warto zdecydować się na miejsce, które jest znane, sprawdzone i polecane przez każdego, kto miał okazję zjeść w nim posiłek.

Doskonałe jedzenie w góralskim klimacie

Nie od dziś wiadomo, że pyszne jedzenie jeszcze lepiej smakuje w przytulnym i wyjątkowym miejscu. Najlepsze dania góralskiej kuchni i nie tylko, a także wyjątkowy widok na pobliskie góry znajdziesz w Góralskim Browarze – restauracji na Krupówkach, w której każda potrawa jest przygotowywana z ogromną pasją i prezentowana oraz podawana w wyjątkowej oprawie. Na poszukujących smaku gości czekają placki po zbójnicku, gicz jagnięca czy moskole z borowikami. W menu znajdują się również potrawy z grilla, domowe pierogi, a nawet pizza – w wersji włoskiej lub z góralskimi dodatkami – oscypkiem, bryndzą i boczkiem. Serwujemy również pyszne burgery i makarony, wśród których każdy miłośnik dobrego smaku znajdzie coś dla siebie.

Początek kalendarzowego lata to doskonała okazja do odwiedzenia Zakopanego. Jeśli Ty również masz to w planach, zajrzyj do Góralskiego Browaru. U nas najesz się do syta i nacieszysz oczy wspaniałymi, górskimi widokami.

@2024 Góralski Browar