Pizza – jakich połączeń warto spróbować?

Co dodać do pizzy, aby jej smak był wyjątkowy? Wiele osób szuka idealnego połączenia składników. Nie pozostaje nic innego, jak próbować, odwiedzać uznane restauracji, a na pewno uda się trafić na pizzę, której smak pod każdym względem będzie odpowiedni.

Jedni lubią salami, inni cebulę czerwoną, a jeszcze inni nie wyobrażają sobie pizzy bez oliwek czarnych lub zielonych. Preferencji co do tego dania włoskiego jest naprawdę sporo. Na szczęście szefowie kuchni w popularnych restauracjach przygotowują wiele wariantów, wśród których można znaleźć bardzo ciekawe połączenia smaków. Jedną z nich jest restauracja Góralski Browar, w której postawiliśmy na atrakcyjny wybór klasycznych oraz nieco bardziej oryginalnych pizz.

Pyszna pizza w Zakopanem serwowana przez Góralski Browar

Najlepsza pizza w Zakopanem? Śmiało ten tytuł mógłby otrzymać Góralski Browar – bardzo dobrze oceniana przez klientów restauracja z niesamowitym widokiem na panoramę Tatr. W jej menu znajdziesz klasyczne pizze, takie jak Margarita, Capricciosa, Hawajska, Cztery Sery, Parma. Każdy smakosz klasycznych, włoskich smaków będzie ukontentowany, ponieważ będzie mógł najeść się do syta propozycją bez zbędnych dodatków.

Góralskie wariacje na temat pizzy

W menu restauracji Góralski Browar nie mogło zabraknąć typowo góralskiej propozycji. Jest nią Pizza Zbójnicka, której głównymi składnikami są oscypek, boczek, kiełbasa, sos pomidorowy i bryndza. Kucharze pokusili się także o dodatek ogórka kiszonego, a wyjątkowego smaku pizzy dodaje olej czosnkowy. Dla miłośników mięsnych pizz ciekawym wyborem jest pizza BBQ, w której znajduje się pieczony kurczak, wędzone śliwki, mozzarella, cebula i sos bbq.

Vege pizza w Góralskim Browarze

Góralski Browar nie zapomina o klientach, którzy nie chcą lub nie mogą jeść mięsa. W menu znajdują się fantastyczne, wegetariańskie połączenia smaków. Dostępna jest pizza Kozia, Cztery Sery, Margarita czy specjalny wariant Vege, czyli pizza z sosem pomidorowym, mozzarellą, rukolą, świeżymi pomidorami, pieczarkami i cebulą.

Będąc na Krupówkach, koniecznie wpadnijcie do Góralskiego Browaru na pizzę w swoim ulubionym wydaniu!

@2024 Góralski Browar