Góralski_Browar_-_Zakopane_-_12.01.19__(

Poznaj nas

Najlepsza restauracja

w Zakopanem

Rozmaita oferta śniadaniowa

Mawiają, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlatego też zapraszamy codziennie na najlepsze poranne dania podane w wersji na słono i słodko. Na naszych gości czeka pyszna aromatyczna kawa, wysokiej jakości sypana herbata, chrupiące świeże pieczywo, a także szeroki wybór ciast. 


Nasze śniadanie zadowoli nawet tych najbardziej wymagających. W karcie menu znajdziecie smaczne pancakes, śniadaniowe burgery, świeżo wypiekane croissanty, a także pozycje wegetariańskie. Jesteśmy przekonani, że z nami możecie zjeść najlepsze śniadanie w Zakopanem. Serdecznie zapraszamy!

Połączenie tradycji

z nowoczesnością

W naszej restauracji zależało nam przede wszystkim na połączeniu kuchni tradycyjnej z europejską. Nasi goście skosztować mogą potraw  typowych dla naszego regionu jak i tych wywodzących się z najdalszych zakątków Europy. To połączenie jest widocznie nie tylko na talerzu, ale również przez wnętrze naszego Góralskiego Browaru.

 
Wystrój naszej restauracji w połączeniu z grającą na żywo muzyką góralską, pozwala naszym gościom znacznie lepiej poznać naszą regionalną tradycję. 

Wyjątkowe wnętrze

Wystrój naszego Góralskiego Browaru to nasza największa duma. Nasi goście przez pobyt w naszym lokalu mogą poczuć się jak w domu, a do tego poznać tradycyjne góralskie rzemiosło. Wszystko to spaja ze sobą razem aranżacja wnętrza wykonana iście w nowoczesnym stylu.

Podczas pobytu w naszej restaurację nasi goście mają również możliwość przejścia do nowoczesnej przestronnej kawiarni, która wita gości rozległą panoramą Tatr. 

Lokalne piwo

Nasza restauracja słynie przede wszystkim z regionalnego piwa. To właśnie nasze piwo jest naszym znakiem rozpoznawczym, a jego smak znany jest na całą Polskę. Nasz browar wykonany jest z największą dokładnością i precyzją. W naszej ofercie możecie znaleźć:

Niedźwiedzi Ryk - Jasny Lager

Łowca Zbóż - Świeża Pszenica

Władca Lasu - Pszeniczna IPA

Maryna - Słodycz Malin

Wilczy Strach - Ciemny Porter

Góralski Miód - Piwo z Miodem

Kosmiczna strefa

Browar&Aperol

Nasza nowo otwarta strefa Browar&Aperol codziennie serwuje wam piękne malownicze widoki na Tatry i zimne drinki Aperol Spritz. Pyszne w smaku koktajle, nietuzinkowe podejście do klienta oraz niesamowity letni wystrój. To wszystko na was czeka na naszym dachu. Zajrzyjcie koniecznie, bo drugiego takiego miejsca w Zakopanem nie znajdziecie.

Serdecznie zapraszamy! 

OBSERWUJ NAS

  • Instagram - Biały Krąg
  • Facebook - Biały Krąg
  • TripAdvisor - Biały Krąg

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK - NIEDZIELA

10:00-22:00