Koniec roku szkolnego – spraw przyjemność najmłodszym i zabierz ich do Zakopanego!

Zakończenie roku szkolnego to długo wyczekiwany i ekscytujący moment w życiu każdego młodego człowieka. Warto zadbać o to, aby po wielu miesiącach nauki i ciężkiej pracy, uczcić tę chwilę w sposób jak najbardziej wyjątkowy. Czy może być coś równie urokliwego i niezapomnianego jak wyjazd do stolicy Tatr?

Całodniowe wędrówki po górach, malownicze widoki oraz nieodparta żądza przygody z pewnością pozostaną w pamięci dziecka na długo. Niepowtarzalna architektura Zakopanego, niezwykłe krajobrazy oraz unikalna góralska kultura to klimat sam w sobie. Najmłodszych z pewnością zachwyci również wizyta w skansenie, czy miejscowym parku linowym, podobnie jak spacer po Krupówkach. W przypadku niesprzyjającej aury propozycją godną uwagi pozostają miejscowe baseny i aqua parki.

Wyjątkowe smaki w sercu Zakopanego

Poza miejscem odpoczynku, nie mniej ważne pozostaje oczywiście planowanie posiłków. Obecność w Zakopanem to idealna okazja, aby zadbać o nowe doświadczenia kulinarne i wprowadzić dzieci w świat góralskiej kuchni regionalnej. Góralski Browar – restauracja położona w samym sercu Zakopanego to jedna z najlepszych sposobności, aby skosztować wyśmienitych dań przygotowywanych na bazie lokalnych, świeżych składników. Menu Góralskiego Browaru oferuje szeroki wybór tradycyjnych potraw, takich jak smażony oscypek, góralska kwaśnica, czy aromatyczne potrawy z grilla. Mając na uwadze specyficzne dziecięce upodobania smakowe, w ofercie znaleźć można również przepyszne burgery, pizze, czy makarony w różnorodnym wydaniu.

Poza szerokim wyborem tradycyjnych potraw, restauracja w Zakopanem Góralski Browar to także taras widokowy, z którego widać piękną i malowniczą panoramę Tatr. Dedykowana dzieciom kondygnacja stanowi doskonałą przestrzeń do swobodnej zabawy. W pobliżu restauracji znajduje się również największy na Podhalu salon zabawek Świat Zabawek, który może być doskonałym kierunkiem podczas deszczowych dni. Wystawa Prehistoryczna, mieszcząca się w tym samym budynku, może zainspirować rodziców do wciągnięcia dzieci w świat dinozaurów, natomiast w salonie gier Game Planet można wygrać monstrualnego misia, grając w przeróżne ciekawe gry.

Celebrowanie zakończenia roku szkolnego w Zakopanem jest nie tylko okazją do wypoczynku, ale również do zaszczepienia miłości do górskiej przyrody w sercach dzieci. Wspaniałe widoki, malownicze szlaki i atmosfera Zakopanego mogą zainspirować najmłodszych do odkrywania piękna natury oraz rozbudzić w nich pasję do aktywności na świeżym powietrzu.

@2024 Góralski Browar