Konferencja w Zakopanem – jakie atrakcje warto zorganizować?

Tatry i Zakopane to nie tylko najlepszy kierunek na wakacje czy urlop. Otoczenie gór i niepowtarzalny klimat to również dobre miejsce na koncerty, spotkania biznesowe czy organizację konferencji

Zakopane – konferencje, koncerty i dobra zabawa

Wybierając miejsce na konferencję, musimy wziąć pod uwagę szereg aspektów. Kluczowym czynnikiem decydującym o wyborze miejsca będzie to, ile osób chcemy zaprosić. Będziemy potrzebowali nie tylko dużej sali konferencyjnej, na której zmieścimy wszystkich uczestników, ale również miejsca, gdzie będą mogli zjeść i przenocować.

Jeżeli wybieramy salę konferencyjną z dala od bazy noclegowej, to trzeba zadbać, by znajdowały się one w niewielkiej odległości od siebie. Mniejsze, malownicze miasteczka mają ten atut, że tam wszędzie jest blisko. Takie jest właśnie Zakopane – tu wszędzie dojdziemy spacerem!

Organizacja konferencji to nie tylko godziny wykładów i prelekcji. To również rozrywka i relaks. Dobrze jest, jeśli obiekt w którym organizujemy konferencję, posiada również miejsce na koncerty. Wieczorne występy gwiazd mniejszego lub większego formatu lub pokazy tematyczne to bowiem stały element każdej konferencji.

Organizacja eventów właśnie w Zakopanem ma jeszcze inne atuty. Samo miasto ma do zaoferowania szereg różnych atrakcji, nie wspominając o wszechobecnym klimacie i jego położeniu. Możemy tu zorganizować niezapomnianą wycieczkę łatwiejszym lub trudniejszym szlakiem górskim, przewieść naszych uczestników kolejkami na Kasprowy Wierch czy Gubałówkę albo zaprosić na relaks w termach lub przygotować warsztaty kuchni regionalnej.

Góralski Browar – miejsce na koncerty i konferencje

Warto poznać ofertę Góralskiego Browaru na Krupówkach. Restauracja dysponuje dużą salą, która pomieści nawet 500 uczestników. Nowoczesne nagłośnienie i oświetlenie zapewni doskonałe warunki do pracy i zabawy. W lokalu znajduje się również duża scena artystyczna, która sprawia, że jest najlepszym na Krupówkach miejscem na koncert, wykład, czy pokaz. Ale Góralski Browar to przede wszystkim wyjątkowa restauracja. Uczestnicy mogą tu spróbować najlepszej miejscowej i europejskiej kuchni i regionalnych trunków, a z tarasu widokowego podziwiać niezapomniany zachód słońca nad Tatrami. Te wszystkie atuty jasno przemawiają za tym, że nie ma lepszego miejsca na organizację konferencji w Zakopanem!

@2024 Góralski Browar