Góralska pizza z oscypkiem, czyli najlepsza pizza w Zakopanem

Jadąc na Podhale wielu turystów chce spróbować przede wszystkim dań kuchni regionalnej. Jednak są i tacy, którzy nie wyobrażają sobie kolacji bez pizzy. Na to również górale znaleźli sposób i oferują wyjątkową góralską pizzę z oscypkiem. Możesz jej zasmakować w jednej z najlepszych restauracji na Krupówkach – w Góralskim Browarze.

Jesteś w Zakopanem? Chcesz zjeść nowoczesne danie z regionalnymi składnikami? Na pewno musisz spróbować góralskiej pizzy z oscypkiem. Nikt już nie powie, że nie doceniasz smaków regionu. Łączysz po prostu swoje upodobania z tym, co Zakopane ma najlepszego.

Najlepsza pizza w Zakopanem? Tylko w Góralskim Browarze!

Choć restauracja nazywa się Góralski Browar, ma dla swoich klientów również smaki europejskie, a dokładnie włoskie w postaci wyjątkowej pizzy. W menu znajdują się takie klasyki, jak m.in. Margarita, Vege czy Hawajska.

Propozycją, która zasługuje na szczególną uwagę, jest oczywiście pizza Zbójnicka, czyli typowo góralska. Przygotowana na bazie sosu pomidorowego, oscypka, boczku, kiełbasy, bryndzy, oleju czosnkowego oraz ogórka kiszonego. Czyż nie brzmi to smacznie? Koniecznie musisz jej spróbować!

Choć oczywiście pizza nie wydaje się oczywistym wyborem w trakcie wyprawy w góry, zawsze warto skusić się na ten włoski smakołyk urozmaicony o regionalne składniki. Można będzie wypróbować coś nowego takiego jak góralska smaczna pizza. Zakopane zresztą słynie z ciekawej, różnorodnej gastronomii, dla każdego coś się znajdzie na długich Krupówkach.

Góralska pizza z oscypkiem? Czemu nie!

Jeżeli wybierasz się do Zakopanego, na pewno warto udać się do Góralskiego Browaru, gdzie dostępne są nieoczywiste propozycje w menu, takie jak góralska pizza z oscypkiem. Klimatyczne, rodzinne miejsce zapewnia wspaniały wypoczynek, możliwość delektowania się wyjątkowymi potrawami, a jednocześnie obserwowania wyjątkowej panoramy Tatr. To tu tak naprawdę zrozumiesz, czym jest jakość regionalnych składników podawanych w nowoczesnym wydaniu.

@2024 Góralski Browar