Gdzie i co zjeść w te wakacje w Zakopanem?

Gastronomia to nieodłączny element turystyki. Każdy chyba się zgodzi, że bardzo ważnym aspektem podczas planowania wakacji są posiłki. Jak znaleźć dobrą restaurację w miejscu tak obleganym jak Zakopane? Lokalem modnym, efektownym, a jednocześnie serwującym fantastyczne potrawy jest Góralski Browar znajdujący się w samym centrum Krupówek. Oscypki, burgery, pizze to zaledwie garstka specjałów, których tutaj spróbujesz.

Jak śniadania w Zakopanem to tylko w Góralskim Browarze!

Goście Góralskiego Browaru mogą już od wczesnych godzin porannych delektować się wyjątkowym smakiem potraw, podziwiając przepiękny widok na szczyty Tatr. Regionalne śniadania serwowane są od 10 do 11:45, a skosztować można m.in. burgera śniadaniowego, góralskie śniadanie obejmujące kiełbaski, boczek, 2 sadzone jajka, bundz, bryndzę, oscypek, masło i pieczywo. Do wyboru są także pancake z owocami oraz pizza śniadaniowa w rozmiarze 32 cm.

Dla miłośników jaj podawana jest jajecznica na maśle lub w wersji z dodatkami. Zamówić można również criossanta z jajkiem, boczkiem i sałatką lub z wędzonym łososiem i sałatką.

Najlepsze burgery w Góralskim Browarze!

Każdy burger, który znajduje się w ofercie Góralskiego Browaru jest podawany z frytkami i sałatką colesław, co stanowi fantastyczny zestaw idealny na obiad oraz kolację. Do wyboru są 4 propozycje: burger klasyczny, klasyczny XXL, burger vege oraz burger góralski. Ten ostatni jest oczywiście wzbogacony o chrupiący boczek, oscypek oraz żurawinę.

Włoska pizza w Zakopanem w góralskiej scenerii

W centrum Zakopanego masz szansę zjeść wyśmienitą włoską pizzę, ale także w góralskim wydaniu. Wśród propozycji nie brakuje takich klasyków jak Margarita, Vege, Salami, Capricciosa, Hawajska, Cztery sery czy Parma. Menu zostało wzbogacone o pizzę zbójnicką, której głównymi składnikami są oscypek, boczek i kiełbasa.

Różnorodna karta Góralskiego Browaru

Karta Góralskiego Browaru jest bardzo różnorodna, dlatego każdy gość znajdzie propozycję idealną dla siebie, zarówno mięsną i bezmięsną, jak i europejską oraz góralską.

Wyjątkowe składniki, dbałość o przyrządzanie potraw zgodnie z recepturami oraz piękne podanie to główne wyznaczniki restauracji na Krupówkach.

@2024 Góralski Browar