Dlaczego Zakopane to idealne miejsce na spotkanie firmowe?

Góry, a w szczególności Zakopane, to doskonała lokalizacja na organizację spotkań firmowych. Można doskonale połączyć szkolenie dla pracowników z wyjazdem integracyjnym.

Atrakcyjna lokalizacja z pięknymi widokami

Podhale ma swój niepowtarzalny urok w zasadzie o każdej porze roku. Bez względu na to, czy dopisuje pogoda, czy nie, można zaplanować tu fantastycznie czas. Zakopane właśnie z tego względu zaskarbiło sobie sympatię ludzi z całej Polski. Organizowanych jest tu wiele imprez firmowych, zarówno o charakterze biznesowym, jak i czysto towarzyskim.

Organizacja konferencji w Zakopanem wiąże się z wieloma udogodnieniami, z których możesz skorzystać. Przede wszystkim znajdziesz tam bogatą bazę noclegową i możesz zaplanować wiele atrakcji na świeżym powietrzu (wyprawa w góry, termy, wyjazd kolejką na Kasprowy Wierch czy Gubałówkę) oraz w przepięknych, klimatycznych restauracjach. Jedną z nich jest Góralski Browar, czyli restauracja z widokiem na Tatry. Rozpościerająca się z tarasu panorama górska zapiera dech w piersi i gwarantuje, że wypoczynek będzie tu w pełni komfortowy. Intensywne spotkania zawodowe wymagają świetnej organizacji, dogodnej przestrzeni i zaplecza technicznego, dlatego wybór lokalu nie powinien być przypadkowy. Duża przestrzeń i możliwość dogodnego zaaranżowania pomieszczeń Góralskiego Browaru pozwolą na sprawne i komfortowe przeprowadzenie konferencji.

Wyjazd integracyjny dla pracowników

Jeżeli chcesz swoim pracownikom zapewnić iście góralską ucztę z niesamowitym widokiem, zaplanuj lunch lub kolację w Góralskim Browarze, w którym znajdziesz wiele dań regionalnych i dań nawiązujących do podhalańskich smaków. Skosztować można m.in. góralskiego burgera, pizzy zbójnickiej czy śniadania góralskiego. Bogate menu łączące smaki z różnych krajów pozwoli w pełni zaspokoić preferencje gości. Całe menu Góralskiego Browaru jest bardzo zróżnicowane. Znajdują się w nim propozycje dla miłośników mięs, jak i wegetarian. Karta obejmuje sałatki, pizze, dania z grilla, pasty czy pierogi.

Decydując się na zorganizowanie eventu w Góralskim Browarze, zapewnisz pracownikom fantastyczną ucztę z niesamowitymi widokami. Na pewno na długo nie zapomną tego wypadu. Odpoczną, zrelaksują się, a jednocześnie spróbują nowych smaków. Wrażenia towarzyszące podczas pobytu w Zakopanem, na pewno będą niezapomniane.

@2024 Góralski Browar