Co robić w Zakopanem, gdy jesienna pogoda Cię zaskoczy

Jesień w Tatrach bywa bardzo piękna, ale i… kapryśna. Piękne dni, gdzie słońce świeci, a liście spadające z drzew cieszą fantastycznymi kolorami przeplatają się z tymi chłodnymi i deszczowymi. Co robić, gdy akurat jesteśmy na urlopie i aura nie sprzyja? W taką pogodę obowiązkowo warto zaszyć się w miłej, przytulnej restauracji w Zakopanem, a jest nią Góralski Browar.

Restauracja w Zakopanem – jedzenie i widoki

Jeżeli chcesz poczuć klimat górski w nowoczesnym wydaniu, Góralski Browar jest propozycją idealną dla Ciebie. Jest to miejsce ze wspaniałą panoramą na Tatry, ze znakomitym jedzeniem oraz fantastyczną muzyką. W tym miejscu spędzisz udany czas, zarówno w pochmurny, jak i słoneczny jesienny dzień.

Czym wyróżnia się ta restauracja? Zakopane może pochwalić się niesamowitą bazą gastronomiczną, ale tak różnorodnego i wspaniałego jedzenia jak w Góralskim Browarze nie ma nigdzie indziej:

  • śniadania na słono i słodko,
  • potrawy z grilla,
  • dania tradycyjne,
  • kuchnia włoska: makarony i pizze,
  • kuchnia amerykańska: burgery,
  • domowe obiady: m.in. pierogi.

W tej restauracji w Zakopanem zjesz więc pyszny posiłek o każdej porze dnia – zaczniesz dzień pożywnym śniadaniem, zjesz ulubiony obiad, wypijesz popołudniową kawę lub spędzisz wieczór ze znajomymi!

Najważniejsze to dobrze zjeść

Gdy w trakcie wyjazdu do Zakopanego pogoda nie dopisze to właśnie restauracje ratują pobyt. Umożliwiają fantastyczne spędzenie wolnego czasu i delektowanie się regionalnymi smakami. Bez tego trudno jest mówić o udanym wypadzie. Obowiązkowo musisz odwiedzić Góralski Browar ze swoimi znajomymi, rodziną lub drugą połówką. To najpyszniejsza restauracja w całym Zakopanym!

Zakopane po brzegi wypełnione jest atrakcjami, otoczone pięknymi szlakami turystycznymi. Czasem jednak, gdy pogoda nie dopisuje, a tak bywa jesienią, najlepiej postawić na spokojne popołudnie w restauracji – z Góralskiego Browaru można podziwiać górskie szczyty otulone złotymi drzewami.

@2024 Góralski Browar